Napisa(a): Wiesia, dnia: 2008-09-08
jestem bardzo zadowolona z kursu szkoleniowcy są po prostu super:)pozdrawiam:)


 Napisa(a): Anna Jankowska, dnia: 2017-09-29
Bardzo polecam wszystkim przyszłym kursantom szkołe OSK Trafic z tego powodu że szkoła ta posiada bardzo zdolnych instruktorów o niebywałej cierpliwości i zdolności szkolenia. Bardzo polecam Grzegorza Błaszczaka ponieważ dobrze tłumaczy i dobrze przygotowuje kursantów do egzaminu państwowego serdecznie dziękuję™ za naukę. I jeszcze raz bardzo polecam pozdrawiam Anna Jankowska :)


 Napisa(a): pijany, dnia: 2018-10-29
nie zdalem prawka :(


 Napisa(a): Sylwia, dnia: 2019-03-07
Bardzo polecam! Całe prawo jazdy w 5 miesiącach. Jeździłam z Panem Grzegorzem i Panem Bogdanem. Obydwaj znają się na rzeczy, ale z całego serca polecam Pana Bogdana! Wytłumaczy i się pośmieje. Jak jazdy, to tylko u niego 😉


 Napisa(a): Marek Toszek, dnia: 2008-09-17
Super ośrodek i super instruktorzy. Prawo jazdy mam już prawie 2 lata, ale nadal miło wspominam cały kurs :) Polecam ten ośrodek!


 Napisa(a): :), dnia: 2011-04-26
Super ośrodek. Pani Agnieszka prowadzi zajęcia praktyczne w bardzo miłej atmosferze. Jazdy miałam z Panem Grzegorzem, który na początku wydawał się bardzo surowy, ale to miało swoje skutki - zdałam za pierwszym razem :) Pozdrawiam serdecznie, zwłaszcza Pana Grzesia!


 Napisa(a): Karol, dnia: 2015-12-04
Mogłem od razu iść do Trafficu. Niestety, niektórych nawyków z poprzedniej szkoły jazdy trudno się wyzbyć, ale Pan Grzegorz, jego anielska cierpliwość i sposób tłumaczenia sprawiły, że egzamin zdałem. Bardzo profesjonalne i spokojne podejście, dzięki któremu nabiera się nieprzesadzonej pewności siebie. Dziękuję i polecam.


 Napisa(a): BETTI, dnia: 2011-08-14
Bardzo gorąco polecam ten ośrodek. Teoria wykładana przez Panią Agnieszkę w normalny i przystępny sposób, na luzie. Instruktorzy też fajni, zwłaszcza Pan Grzegorz, fantastyczny szkoleniowiec. Zdałam za pierwszym razem, to ich najlepsza reklama.


 Napisa(a): Marlena, dnia: 2011-04-08
Super zdalam za pierwszym razem dziekuje bardzo Pozdrawiam serdecznie.


 Napisa(a): Weronika, dnia: 2015-12-08
Również polecam ten ośrodek :) Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem, za co bardzo dziękuję Panu Grzesiowi :) Pani Agnieszce dziękuję za wspaniale poprowadzony kurs teoretyczny :) Egzamin zdałam w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie egzaminator na koniec stwierdził, że nasze miasto jest "wiochą", ale jednak instruktor bardzo dobrze mnie wszystkiego nauczył. Więc największe podziękowania należą się właśnie Panu Grzegorzowi :)


 Napisa(a): karolina, dnia: 2009-11-03
Super! Właśnie zdany egzamin i to za pierwszym podejściem. Wielkie dzięki szczególnie dla instruktora Grzegorza.


 Napisa(a): monia, dnia: 2010-01-30
super osrodek ja tez zdalam za pierwszym podejsciem polecam jazdy z panem GRZEGORZEM.


 Napisa(a): £ukasz, dnia: 2010-05-20
Wszystkim polecam OSK Trafic. Jazdy miałem z Panem Grzegorzem, który jest bardzo dobrym i miłym instruktorem. Egzamin mnie nie zaskoczył, ponieważ wszystkie "trasy egzaminacyjne" objeżdziliśmy po kilka, a nawet kilkanaście razy. Zdałem za pierwszym podejściem. Pozdrawiam


 Napisa(a): Damian G, dnia: 2010-06-17
Polecam , Pełna profeska:) Pozdrawiam


 Napisa(a): kamil, dnia: 2010-08-24
kurcze kozak instruktor to grigor duzo uczy i dobrze tlumaczy osrodek jest spoko polecam pozdrawiam


 Napisa(a): Wiktoria, dnia: 2014-03-09
Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Pan Grzegorz jest niezawodny, bardzo polecam! Teoria na luzie, Pani Agnieszka prowadzila wyklady w bardzo przyjemnej atmosferze :P


 Napisa(a): Michał‚, dnia: 2018-01-18
Zdane za pierwszym razem. Serdecznie polecam wykladowcow oraz Pana Bogdana za cierpliwosci i dobre nauczanie podczas jazd.


 Napisa(a): Darek, dnia: 2012-04-23
Bardzo polecam Osk Trafic, wyklady prowadzone w milej atmosferze. Jazdy z p.Grzegorzem, profesjonalne podejscie do kursanta i dla tego egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo polecam ten osrodek.Pozdrawiam


 Napisa(a): anonim, dnia: 2012-05-07
Zdany egzamin za pierwszym razem! Podziekowania dla P. Grzegorza za anielskiej cierpliwosci. Pozdrawiam


 Napisa(a): Kasia, dnia: 2012-06-11
Goraco polecam ten osrodek szkoleniowy, fajna atmosfera podczas teorii a Pani Agnieszka zna odpowiedz na kazde pytanie:) Jesli chodzi o jazdy, polecam wszystkim Pana Grzegorza! Nauka od podstaw, nabierane dobrych nawykow, cierpliwosc i profesjonalne podejscie do kursanta. Zapisujac sie do tego osk nie mialam zadnej wiedzy, nastawilam sie ze bede ciezkim przypadkiem a zdalam za pierwszym razem!!:)


 Napisa(a): Ewelina, dnia: 2017-11-22
Bardzo chciałbym podziękować za tak miłą atmosferę na wykładach teoretycznych i praktycznych, dzięki Panu Bogdanowi zdałam za pierwszym razem! Gorąco polecam.


 Napisa(a): , dnia: 2018-05-09
Gorąco polecam :) Według mnie to najlepsza szkoła jazdy w Rybniku. Na wykładach miła i przyjazna atmosfera, a na jazdach dużo cennych oraz przydatnych rad. Gdybym miała ponownie zdawać na prawo jazdy, to bez wahania wybrałabym Traffic.


 Napisa(a): kals18, dnia: 2013-01-10
Polecam ten osrodek. Zdalam za pierwszym razem ;) i dziekuje Panu Grzegorzowi za nauczenie mnie wszystkich zadan egzaminacyjnych ;)


 Napisa(a): Wiktoria, dnia: 2014-03-09
Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Pan Grzegorz jest niezawodny, bardzo polecam! Teoria na luzie, Pani Agnieszka prowadzila wyklady w bardzo przyjemnej atmosferze :P


 Napisa(a): Ola K., dnia: 2013-07-01
Zdalam za trzecim razem i bardzo sie z tego powodu ciesze. Jazdy dodatkowe byly bardzo przyjemne i sympatycznie prowadzone. Pozdrawiam Pana Grzegorza! Polecam Wszystkim!


 Napisa(a): Laura , dnia: 2015-01-23
Polecam, fajny i przyjazny ośrodek


 Napisa(a): Patrycja, dnia: 2015-05-11
Bardzo serdecznie polecam ten Ośrodek. Przemiła atmosfera i rewelacyjna nauka. Zdałam teorię i praktykę za pierwszym razem. Cierpliwość Pana Grzegorza jest niesamowita, dzięki czemu nauka staje się bardzo przyjemna. Również Pani Agnieszka bardzo ciekawie opowiada, co bardzo wciąga w dalszą naukę. Pozdrawiam i polecam! :)


 Napisa(a): Andrzej, dnia: 2015-11-04
Chciałem także bardzo polecić ten ośrodek wszystkim kandydatom ubiegającym się o ukończenie kursu prawa jazdy. Dlatego, że ja sam go ukończyłem i to za pierwszym razem, choć ostatnia jazda przed egzaminem nie wróżyła, że zdam. Ale się udało, za co jestem wdzięczny pani Agnieszce i panu Grzegorzowi. Dziękuję za cierpliwość, panie Grzegorzu.


 Napisa(a): Dominika, dnia: 2016-04-03
Po kilku latach przerwy w robieniu prawa jazdy zdecydowałam się na ten właśnie ośrodek. Miałam przyjemność jeździć z panem Grzegorzem, który w ciągu 10 godzin wiele mnie nauczył, czego nie nauczyli inni instruktorzy. Udało się wyeliminować błędy i podciągnąć technikę na tyle, żeby swobodnie poruszać się po mieście i zdać egzamin. Instruktor bardzo rzetelny, cierpliwy, z indywidualnym podejściem do kursanta. Solidny ośrodek. Z czystym sumieniem polecam.


 Napisa(a): Iza, dnia: 2016-04-14
Ja również po dużej przerwie w robieniu prawa jazdy trafiłam do Pana Grzegorza. Pierwsza próba zdania egzaminu zaliczona pozytywnie, co świadczy o jego kompetencjach. GORĄCO POLECAM. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Ksiga goci - formularz

Wpisz si do ksigi goci:


Podpis:Tre: